Lyžařská škola X ski school  |  Rezervace výuky:  Tel.: +420 602 706 946

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Lyžařská škola půjčovna vybavení

Webcam Strážné

Webkamera Strážné Krkonoše, škola lyžování

Kde nás najdete

Ski Areál Strážné, Krkonoše

Otevřeno od 8:30 do 17:00
Telefon: +420 602 706 946

Ski Areál Strážné Krkonoše, ski areál zadov šumava

Lyžařská škola X ski school | Výuka sjezdového lyžování

Výuka sjezdového lyžování

Začátečníky vyučujeme individuálně nebo ve skupinách a naším cílem je samostatné a bezpečné lyžování našich klientů na sjezdovkách.

 

 

Výuku začínáme na bezpečných místech s dojezdem a postupně přecházíme na mírné sjezdovky a připravujeme klienty na používání vleků. Současně věnujeme maximální pozornost správné technice lyžování a od úplných počátků tak získáte pouze správné lyžařské návyky. Dobrá technika lyžování je základem pro bezpečnou, kontrolovanou jízdu na sjezdovce a další pokroky v lyžování do budoucna.

 

Pokročilým lyžařům doporučujeme individuální výuku, kde pod dohledem profesionálního učitele odstraníte některé špatné návyky a pokračujete ve zdokonalování vaší techniky. Získáte nejen nové pohybové dovednosti, ale i mnoho informací nezbytných pro váš lyžařský růst. Začnete také využívat plně možnosti vašeho lyžařského vybavení především při carvingových obloucích.

 

Pro úplné začátečníky doporučujeme výuku ve skupině nebo individuálně a to minimálně jako 3 denní program (2 až 4 hodny denně). V případě pokročilých lyžařů vytvoříme program výuky podle vašich potřeb a časových možností.